نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تسلیم سرنوشت

1844
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21347
    تشکـر
    13
    تشکر شده 24 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

تسلیم سرنوشت

سلامی به وسعت دلهاوقلبهای بی آلایش ومهربان شما. همیشه این سوال برام پیش میاد که چراخیلی وقتابعضی هاکه یک مشکل براشون پیش میادحالا به هرصورت ديگه از ادامه راه دلسرد میشن میدونن که آخر اون راه بن بسته ولی ترجیح ميدن از این واقعیت فرار کنن حتی به قیمت اینکه نه تنها عمرشون تباه ميشه بلکه شکست های بيشترو گاهی بزرگ متحمل میشن که قابل قیاس با مشکل ابتدایشان نیست.چراسعی نمیکنند با این حقیقت کنار بیایند که باید ازدریچه ی جدیدی به زندگی نگاه کرد،راههای قدیمی مقصدهای جدید ندارند.نظرشما در این مورد چیست؟باآرزوی موفقیت روزافزون شماخوبان.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : تسلیم سرنوشت

نقل قول نوشته اصلی توسط tanha88 نمایش پست ها
    سلامی به وسعت دلهاوقلبهای بی آلایش ومهربان شما. همیشه این سوال برام پیش میاد که چراخیلی وقتابعضی هاکه یک مشکل براشون پیش میادحالا به هرصورت ديگه از ادامه راه دلسرد میشن میدونن که آخر اون راه بن بسته ولی ترجیح ميدن از این واقعیت فرار کنن حتی به قیمت اینکه نه تنها عمرشون تباه ميشه بلکه شکست های بيشترو گاهی بزرگ متحمل میشن که قابل قیاس با مشکل ابتدایشان نیست.چراسعی نمیکنند با این حقیقت کنار بیایند که باید ازدریچه ی جدیدی به زندگی نگاه کرد،راههای قدیمی مقصدهای جدید ندارند.نظرشما در این مورد چیست؟باآرزوی موفقیت روزافزون شماخوبان.
    كاش در قالب مثال سوالتون رو ميپرسيديد من فكر ميكنم بخاطر اينه كه ادامه نميدن چون خسته ميشن و ديگه نايي واسه ادامه دادن نميمونه
    و اميدي واسه باز شدن درهاي جديد ندارن
    من خودم وقتي يه مشكلي پيش مياد همش دنبال راه حلم صبح تا شب فكر و خيال يا راهي پيدا ميكنم يا نه سعي ميكنم فراموش كنم يا باهاش كنار بيام

3. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21347
    تشکـر
    13
    تشکر شده 24 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

سالهاست که به خاطر مشکل ظاهری که خیلی بهتر شده الان اماباگذر هفت سال ازاين مشکل هنوزهم نتوانستم بامشکل خانه نشینی کنار بیام به هیچ وجه هم اینگونه نیست که بتوانم روی شرایط مالی خانواده حساب بازکنم.گرچه چنین هدفی هم ندارم.امورات اصلی زندگی ام برایم دوراز دسترس شده فقط همین که امروزم به صبح برسه برام یه بردبزرگ محسوب ميشه. هرلحظه شاهد تباه شدن عمرم هستم وبدترازآن هرچه به جلو نگاه میکنم مینم به. مراتب سرنوشت بدتري میتواند در انتظار من باشد.ازاین رو همیشه برای خودم این سوال پیش آمده بود که دلایل اصلی قانع بودن به این جور زندگی کردن بدون هدف وآینده پرازنگرانی چیست و چرا تحمل شکست رابه تلاش برای تغییراوضاع ترجیح میدهم.

فرستاده شده از LT30pِ من با Tapatalk

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    43959
    تشکـر
    133
    تشکر شده 20 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

شما توکل کن ب خدا و اینک ان شاالله مشکلت حل بشه اتفاقا منم باظاهرم مشکل دارم با قدم چهرم درصورتی ک بقیه میگن خوبه نمیدونم شما چ مشکل ظاهری دارید پیش روانشناس برید کمکتون میکنه

6. کاربران زیر از Fatimaho بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)